PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30486}

Nożownik

The Hunted
6,3 21 530
ocen
6,3 10 1 21530
5,7 9
ocen krytyków
Nożownik
powrót do forum filmu Nożownik

4/10

ocenił(a) film na 4

Co to za klient co był dobry w sztuce przetrwania a śladów za sobą nie umiał zatrzeć. Wątek jego rodziny to chyba w tym filmie był zbędny i tylko go przedłużył. Tajemnicza skrzynka w której tak naprawdę nie znajdowało się nic godnego uwagi. Końcówka słaba niestety, ciachanie się nożami, pełno ran ciętych, przebicie ramienia, a i tak wyszło na swoje. 4/10 za film, dzięki tytułowi zapowiadał się ciekawie.

ocenił(a) film na 8
Braveheart87

Równierz uwazma ze watek rodzinny byl troche bezsensu ale musieli wykombinowac to tak zeby bylo wiadomo skad wzial swoje wdzianko i bajerki. A w tej skrzynce wczesniej pewno byly te jego bajerki i kasa ktora dal swojej kobiecie!
No na koncu troche przesadzili no ale cuz takie sa wlasnie holiwoodskie filmy:)

Mimo tych wpadek uważam że film jest bardzo dobry...a to ze wzgledu na świetny scenariusz, bardzo dobre aktorstwo a przede wszystkim nakrecenie: praca kamery, zdjecia itd. I dlatego dalem 8/10! Moze troche nad wyrost ale lepiej dac wiecej niz za malo!

pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Braveheart87

Film lipa, nożownik w koncowej scenie przebił Tommemu prawa reke a w nastepnym ujeciu, trzyma sie za lewą a prawą porusza, poza tym było widać ze w scenach walki zastepuje go kaskader, a aktorstwo wcale nie było świetne, próbował naśladować swą wcześniejszą postać w jaką wcielił sie w "Ściganym" tylko mu to nie wychodziło, ocena 4/10

ocenił(a) film na 3
Braveheart87

Dla mnie ten film przypomina bardziej komedie niż sensacje, bo dawno się tak z kumplem nie uśmiałem. Dużo wpadek ale dla mnie rządziły te z super szybkim Tommy Lee Jonesem który prawie dogania samochód na piechotę a kolejkę która nie zwalnia anie nie rusza tylko jest w pełnym gazie dogonił i uchwycił się jej bez problemów. No i końcowa scena gdzie Tommy Lee Jones został ochlapany krwią i mota sie jak nie wiem co a po chwili widać że krew była wszędzie tylko nie na jego oczach "jak by miał ubrane okulary.Dałem 3/10 cienizna jak na film z 2003r.

ocenił(a) film na 5
spi22

Niestety musze poprzeć moich poprzedników. Liczyłem na mocne kino - natrafiłem na mocny kicz. Gdyby nie świetny Del Toro, Nie dałbym temu filmowi nawet tej 5....

ocenił(a) film na 8
Grimed

tonyhawkjr czy moglbys mi powiedziec w jakich filmach w tak szybkich i mocnych scenach walki aktor nie jest zastapiony kaskaderem? hmmm...? Bo mi sie wydaje że własnie od tego oni sa!

Probował sie upodobnic do roli granej w sciganym?...wez se zobacz oba filmy raz jeszcze i wtedy mow! A nie ze jak goni za kims to odrazu jest jak w sciganym!

A niedorobki jak ta z reka to sa w kazdym prawie filmie!

Ale nie bronie negowac...mi sie podobal film choc bez wielkich rewelacji!

pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
fornaio

Zgadzam się że niedoróbki sie zdarzaja, ale pomylenie prawej ręki z lewą to akurat duży błąd. A ściganego widziałem i nadal uważam że rola podobna do tej. Pozdrawiam.

fornaio

Aktorzy są zastępowani kaskaderami, ale tutaj w kilku ujęciach widać bardzo wyraźnie że to ktoś inny...
Akurat aktorstwo to plus tego filmu, rola podobna jak ta w Ściganym, ale jednak zagrana inaczej...
Niedoróbki jak ta z ręką(choc akurat tego nie zauważyłem:P) nie powinny sie zdarzać a napewno są to wielkie błędy...
A ostatnia walka w filmie to SF...
Ogólnie film niby ogląda sie ciężko jak na sensacyjny,ale jednak nie jest to aż takie badziewie:P 5/10 ode mnie ma;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones