PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30486}

Nożownik

The Hunted
6,3 21 531
ocen
6,3 10 1 21531
5,7 9
ocen krytyków
Nożownik
powrót do forum filmu Nożownik

schemat za schematem

ocenił(a) film na 5

trzeba przyznac, ze film friedkina nie grzeszy oryginalnoscia, a tak jones jak i del toro nie próbuja zbyt wiele wykrzesac ze swych ról. cóz wiec pozostaje? chyba jedynie podziwianie doprawdy pieknych krajobrazów, te sa doprawdy godne polecenia.

ocenił(a) film na 8
Caligula

Nie do końca sie zgodzę. Fabuła jest nieciekawa, pierwsze 15 minut słabe, hamerykanki patos- fakt, to są minusy, ale ogólnie film wywarł na mnie dobre wrażenie. Po prostu dobrze ogądający się, średni film. Jka dla mnie największą zaletą były sceny pojedymków na noże. W końcu jakaś namiastka realizmu, a nie skakanie, latanie, matriksy itp.Proste, surowe i krwawe. Co do aktorstwa- Lee Jones wypadł blado, Del Torro o wiele lepiej. Jak goscia nie znosze, to tu pasował bardzo dobrze. moja ocena: 6, w porywach 7. Proste, łatwe i przyjemne kino, po którym człowiek nie ma dosyć i nie musi sie męczyć z dobrnięciem do napisów końcowych

ocenił(a) film na 3
Kuryiama

7????
Ja temu filmowi ledwo 3 daję!
Beznadzieja, totalna kicha, jak ja takich filmów nie cierpię! Nudny, przewidywalny, niby sensacyjny a zadnej akcji praktycznie nie ma... A nawet jak jest to muzyki do tego prawie żadnej odpowiedniej nie słychać. W ogole jakie ten film ma niby przesłanie? To jest tragedia! Obsada taka sobie, jedyne co mi się podobalo to te sceny w lesie i ładne widoczki :). NIe umiałem wytrzymac do końca, całkowita porażka!
Jak już psiałem LEDWO 3/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones